Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Vyvolání Satana

někde sem to měla i celé v latině, ale hleddat to už nebudu.

A RADIM VAM Z VLASTNI SKUSENOSTI NESKOUSEJTE TO!!!!!

 

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!

Ve jménu Satana, vládce Země, Krále světa, rozkazuji silám temnot, aby vložili svou pekelnou moc do mých rukou! Rozevře do kořán brány pekel a vyjde z propasti, abyste mě pozdravili jakožto bratra/sestru a přítele! Dejte mi požitku, o nichž hovořím! Vzal jsem jméno tvé za část sebe sama! Žiji jako volné zvíře, těším se z radostí těla! Přeji poctivým a proklínám zkažené! Při všech Bozích Pekel, rozkazuji, aby se vše, o čem jsem hovořil, také stalo! Přijďte a ozvěte se na svá jména! Projevte tak touhy!

 
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

Jste banda pubertaku

(Alois Faust, 22. 6. 2012 23:05)

1/Zaklinadlo je z antibible.....a ta satana nevyvola nikdy.

2/neni cele a i kdyby bylo,jen uskodi.

3/satan nesnasi satanisty.....

Re: Jste banda pubertaku

(Satanist, 6. 2. 2013 16:59)

proč by jako Satan měl nesnášet Satanisty ??? Satan spíš nesnáší ty retadovaný krěstany

Lzi

(Chanoor@seznam.cz, 23. 12. 2012 22:43)

Ne jen ze tvuj opis satanisticke knihy je tu nedokonceny,navic tu jeste vypravis zvasty.

TOJNAROVA

(MARIE, 18. 12. 2012 0:17)

PROSIM NEBUDTAKZLY PRECEMAME BOHA KAZDYSVIHO COSETODEJE SNASIMSVETEM

prosím!

(POMOC TE MI!, 20. 5. 2011 12:35)

V mé nejlepší kamarádce je..!Už tu byl i vymítač ďáblů a ona začala říkat něaké věci a strašně křičet ale jiným hlasem a strašně děsivým.Oči měla naprosto velké a černé.Vymítač se jí pak zeptal na jméno..ona něco říkala (všechno mluvila v latině) a potom řekla naším jazykem-jméno(pomalu a křičela) jsem vevnitř a já jsem lucifer ..tady .....a potom opravdu strašný křik až nakonec omdlela a spala ale pořád je v ní a musí se udělat další exorcismus...neví někdo jak jí pomoct..? prosím!

Re: prosím!

(!, 20. 5. 2011 12:36)

A to mluvila pořád vlatině..?jak dlouho to trvalo..?

Re: Re: prosím!

(.., 20. 5. 2011 12:38)

Trvalo to asi 30 minut.Mluvila jenom latinsky až na tyhle věty.Křičela a byla svázaná ale pustila se a málem zabila toho vymítače.Nerozuměla jsem jí.Ale stále v ní je a za týden bude další exorcismus....bylo to jako bez dechu s křikem a strašně hluboký ... a je teď bílá a má černé oči a vlasy tmavě hnědé.

Re: prosím!

(KATKA, 4. 12. 2011 14:50)

SKUSILI JSTE FARARE A SVECENOU VODU.POMUZE MOZNA I BIBLE.PREJU JI AT SE RICHLE STOHO DOSTANE NEBO JI POHLTI CELOU A NEBUDE CESTI NAVRATU.PAK TAKOVE PRIPADI KONCI SMRTI KDYZ SE STOHO POSEDLI SAM NEMUZE DOSTAT TAK MUSI ZASAHNOUT NEKDO JINY ABY JI POMOHL SE DOSTAT Z POSEDLOSTI NAPADENIM SATANEM.ALE TAKE ZALEZI I NA TOM JESTLI JSTE NEVIVOLAVALI SATANA A TEN NEHODLA BEZ PODMINECNE OPUSTIT JEJI NAPADENE TELO.SKUSTE NEKOLIK OKULTISMU TOHO SE ON PRAVE MOC BOJI A PREKONAT HO A DOSTAT HO Z JEJIHO NITRA VEN ABY JI UZ NEKDY NEMOHL UBLIZIT A DAL JI UZ NA VZDICKY POKOJ. AHOJ KATKA

JETO PRAVDA

(ČIČO, 22. 6. 2012 18:47)

smrtelnici nepokousete spatny veci nebo vam bude hůř.tem kteriho prijali dal, stat se jim BOŽÍM DĚTMI.nikoliv pomijitel kamene,ale skrze moc ducha svateho.skrze krev slovo BOŽÍ.

Re: prosím!

(bafo, 1. 7. 2012 9:34)

ještě stále stím máš problém?možná mohu pomoci

????

(DeadWarrior666, 25. 5. 2012 8:36)

ja nwm laka me to uz hodne dlouho zkusit vyvolat satana.Jsem v nej verici a jak se casto pise ze je to nebezpecne myslim ze to neplati pro verici.A to je to co by me zajimalo zda je to otazkou viry ci ne?

:'( :((

(simona žaneta a sofie, 1. 4. 2012 16:39)

já nemužu vedet jestli mluvíte pravdu a jestli ne protože nejsem vedec no ale to je jedno no ale jako já a moje kámoška jsme vyvolali duchy a to nám stačilo protože jsem mela sama strach jo a jmenuji se simča no ale mám docela strach a myslím si že když ho vyvoláme tak budeme mít tak velký strach žee......... no tak prosíme moc a by jste ODEPSALI Děkuji simča

jeto pravda

(alen, 31. 8. 2011 12:37)

žadny satan zadny sracky

Re: jeto pravda

(KATKA, 4. 12. 2011 14:14)

RADA BACH SE SEZNAMILA ZNEKYM KDO VERI VSATANS MOC METO ZEJMA AHOJ KTKA

Re: Re: jeto pravda

(horalov, 7. 3. 2012 21:08)

kolik je ti let ze hledas takove vzruseni,jsi na vse pripravena pokud ano tak posli kontakt ale pozor pak jiz neni cesty zpet!!Ne kazdy zvlada psychickou zatez.
horalov@seznam.cz

Re: jeto pravda

(PETR, 4. 12. 2011 14:18)

TOVIZ ZEJETO PRAVDA TI NEVERICNEJ TOMASI TAK TOSKUS A UVIDIS.ZEJETO PRAVDA.NAM SE UZ TO PAVEDLO.A NEBOJSE DOKAZES TO.

Kurva drát! krucipysk

(Marcel Dukovský, 26. 1. 2012 11:35)

Odpusťte mi tyto silná slova a však bylo to nevyhnutelné,protože vy se vysmíváte satanovy do tváře!Vyvolává to ve mě nepříjemné vření a praskání.

Takhlen je to Latinsky

(Sedit, 5. 12. 2011 5:04)

n nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!

Vestibulum jménu Satana, vládce Země, Krále světa, rozkazuji silám temnot, aby vložili svou pekelnou facere mých rukou moc! Rozevře facere kořán brány pekel a vyjde propasti z, abyste pozdravili jakožto bratra a me přítele! Dejte požitku mi, o nichž hovořím! Vzal jsem jméno tvé ZA sam sebe miserunt! Žiji jako volné zvíře, z radostí těla těším se! Přeji poctivým a proklínám zkažené! Při všech Bozích Pekel, rozkazuji, aby se solent, o čem jsem hovořil tolle stalo! Přijďte ozvěte a se na svá jména! Projevte Tak touhy!

Re: Takhlen je to Latinsky

(Huby, 14. 1. 2012 21:44)

Díky

!! :(

(Prosím o pomoc !! , 14. 1. 2012 21:38)

Ahoj všichni stala se mi hrozná věc... :( :( nejdříve jsem si z toho dělal s kamarádama srandu ,, ale pak jsem zjistil, že se to doopravdy děje ! vyvolávali jsme duchy a do mého kámoše asi něco vstoupilo, nebo já nevim ! mluvil nějak divně, nebylo to česky ani anglicky ani nějak tak a začal tam chodit po bytě.. ale hrotzně pomalu a šoupal nohama... pak upadl do bezvědomí .... poté co se probudil si nic nepamatoval... ale od té doby se u něj doma dějí hrozné věci :( nedokáže me si to vysvětlil. dokonce mu umřel, kreček,pes i želva .. a bojí se že by to mohlo být horší ... ještě má papouška a o toho prý nechcie přijít. že byl celkem drahej.. tak potřebujeme co nejrychlejší pomoc.. aby jsme zachránili papouška... je fakt celkem hezkej a co s mrtvým papouškem ? NIC ! obět prej kdyžtak má... máma už ho nějakou dobu sere.. takže je to jasný .. nikdo se to nedozví a bude klid... zoušel jsem to po svým.. ale chytili sme takorát sračku ... takže to nedopadlo podlé mých představ... no asi nejsem dobrej pekelník a mág 22.stupně jako jste vy :( celkem mě to mrzí, že nemohu být tak dobrý člověk, jako jste vy :( al tak co, já mám doma dva pokémony a transformeři semnou hrajou nintendo wii.. tak co bych chtěl víc ?... kdyby něco napište mi na email jsemnejdrsnejsipekelnik.com@peklo.cz Děkuju předem , ale rychle čas už běží ! připravit, pozor,ted, už vám běží čas ! a oplatky se nepečou !